Autoservisas, automobilių dalys,

automobilių nuoma, techninė pagalba kelyje

Techninė pagalba kelyje 24/7: 

       

+370 614 66400      

Bendra informacija: 

       

+370 618 08300      

 

Automobilių nuomos taisyklės

 

NUOMOS LAIKOTARPIS

Minimalus transporto priemonių nuomos laikotarpis yra 1 para (24 val.).  Minimalus nuomos su vairuotoju laikotarpis - ne mažesnis kaip 1 valanda. Grąžinus automobilį anksčiau sutartyje numatyto laiko, sumokėtas nuomos mokestis nėra grąžinamas. Jei vėluojama automobilį grąžinti daugiau nei 1 val. - apmokestinama papildoma para.

 

NUOMOS KAINA 

Automobilių nuomos kainos nurodytos už 1 parą (24 val.). Nuomojant transporto priemonę su vairuotoju, nuomos kaina nurodama už 1 val.  Lentelėse yra nurodytos automobilių nuomos kainos, nuomojant automobilį kelionėms tik Baltijos šalių (Lietuva, Latvija, Estija) teritorijoje. Kelionėms už Baltijos šalių ribų nuomos kaina gali didėti. Į nurodytas nuomos kainas kelionėms Baltijos šalių teritorijoje yra įskaičiuota: civilinis draudimas, Kasko draudimas, automobilio keleivių draudimas, 24/7 pagalba kelyje bei administracinis sutarties mokestis. Transporto priemonių nuomos kainos nurodytos be PVM.

 

ATSISKAITYMAS 

Nustatytas nuomos mokestis sumokamas nuomos laikotarpio pradžioje, pasiimant automobilį. Už nuomą galima atsiskaityti grynaisiais pinigais arba banko kortele.

 

UŽSTATAS 

Užstato suma (nuo 150 EUR iki 1000 EUR) yra lygi Nuomininko atsakomybei autoavarijos, vagystės ar trečiųjų asmenų veikos atvejais.

 

REZERVACIJA

Transporto priemonę galite rezervuoti mūsų tinklalapyje www.aljuva.lt užpildžius nuomos rezervacijos formą arba telefonu +370 612 96446.

 

REZERVACIJOS MOKESTIS

Rezervacijai užtvirtinti, reikalingas rezervacijos mokestis, kuris yra 30 – 100 EUR, priklausomai nuo pasirinkto automobilio modelio ir nuomos laikotarpio. Šis mokestis įskaičiuojamas į bendrą automobilio nuomos kainą. Atšaukus nuomos rezervaciją, sumokėtas rezervacijos mokestis negrąžinamas.

 

VAIRUOJANTIS ASMUO

Nuomojamą automobilį gali vairuoti ne jaunesni nei 20-ties metų asmenys ir turintys ne mažiau kaip 1 metų vairavimo patirtį. Išsinuomotą automobilį vairuoti gali tik nuomos sutartį pasirašęs asmuo. Neatlygintinai į nuomos sutartį galima įrašyti vieną papildomą vairuotoją. Papildomo vairuotojo duomenis būtina pateikti prieš pasirašant automobilio nuomos sutartį. Perduoti automobilio vairavimą kitam asmeniui, neįtrauktam į automobilio nuomos sutartį, griežtai draudžiama. Už papildomą mokestį automobilį galime išnuomoti su mūsų įmonės vairuotoju. 

 

DOKUMENTAI 

Nuomojant automobilį, Klientas pateikia šiuos savo galiojančius dokumentus: pasą arba tapatybės kortelę ir vairuotojo pažymėjimą, atitinkantį tarptautinius reikalavimus, kurių kopijos pridedamos prie nuomos sutarties originalo. Dokumentų galiojimo laikas turi būti ne trumpesnis negu planuojamas automobilio nuomos laikotarpis.

 

DRAUDIMAS 

Visi UAB ALJUVA automobiliai yra apdrausti. Paprastai jie yra apdrausti privalomuoju civilinės atsakomybės draudimu bei Kasko draudimu. Įvykus draudiminiam įvykiui, nuomojamam automobiliui Nuomininko atsakomybė siekia nuo 150 EUR iki 1000 EUR, priklausomai nuo nuomojamo automobilio. Draudimo kaina yra įskaičiuota į nurodytas automobilių nuomos kainas.

 

AUTOMOBILIO PRISTATYMAS / GRĄŽINIMAS 

Automobiliai išduodami/grąžinami UAB ALJUVA adresu Kauno g. 49A, Ukmergėje darbo valandomis. Darbo laikas pirmadieniais – penktadieniais 8:00 – 19:00 val., šeštadieniais 8:00 – 15.00 val. Pagal atskirą susitarimą su Klientu automobiliai gali būti išduodami/grąžinami kitoje sutartoje vietoje ir nedarbo valandomis už papildomą mokestį.

 

RIDOS APRIBOJIMAI

Nuomojantis automobilį galioja ridos apribojimai. Vidutinė 1 paros riba yra apie 200 km.

 

DEGALAI

Visi automobiliai yra išduodami su pilnu kuro baku, grąžinami taip pat su pilnu kuro baku. Grąžinus automobilį su nepilnu kuro baku, taikomas papildomas 10 EUR dydžio kuro užpylimo paslaugos mokestis, o už trūkstamą kuro kiekį Klientas apmoka pagal pateiktą degalinės kasos kvitą.

 

KET

Nuomininkas pats prisiima visišką atsakomybę dėl kelių eismo taisyklių paisymo ir/ar nepaisymo automobilio nuomos metu. Gavus pranešimą apie KET pažeidimus, UAB ALJUVA perduoda Kliento duomenis policijai arba kitai atsakingai institucijai. KET pažeidimų administravimo mokestis - 30 EUR.

  

FORCE MAJEURE

Iškilus nenumatytoms aplinkybėms (rezervuotam automobiliui pakliuvus į autoįvykį ar sugedus), UAB ALJUVA pasilieka teisę pakeisti automobilį į kitą modelį ir markę arba atšaukti automobilio rezervaciją, prieš tai įspėjus Klientą elektroniniu paštu arba telefonu.

 

NUOMININKO ATSAKOMYBĖ

Dingus ar nepataisomai sugadinus automobilį, kai draudimo bendrovė nekompensuoja padarytų nuostolių, Nuomininkas privalo atlyginti visą padarytą žalą, tiesioginius ir netiesioginius nuostolius, negautas pajamas ir kitas tiesiogiai ar netiesiogiai su tuo susijusias išlaidas.

Nuomininkui sudaužius ar sugadinus automobilį, nuomos pinigai už nepanaudotas dienas nėra grąžinami.

Pametus automobilio raktus, dokumentus, valstybinio numerio ženklą (-us), nepataisomai sugadinus padangą (-as), sukėlus avariją, kai Nuomininkas yra įvykio kaltininkas, kai automobilį sugadina tretieji asmenys arba kai automobilio sugadinimo kaltininkas nežinomas, Nuomininkas moka nuomos sutartyje numatyto dydžio baudą.

 

PAPILDOMI MOKESČIAI

Prašome Jūsų atkreipti dėmesį į tam tikrus galimus papildomus mokesčius:

-       viršijus 1 paros leistiną kilometražą, mokama 0,1 EUR už kiekvieną nuvažiuotą kilometrą;

-       grąžinus automobilį nepilnu kuro baku, taikomas papildomas 10 EUR dydžio kuro užpylimo paslaugos mokestis;

-       vėluojant grąžinti automobilį daugiau nei valandą, Nuomininkas papildomai sumoka 1 paros nuomos mokestį;

-       už rūkymą ir gyvūnų vežimą automobilyje taikoma 50 EUR bauda;

-       KET pažeidimų administravimo mokestis - 30 EUR;

-       grąžinus automobilį nešvarų ir netvarkingą, taikomas 10 – 25 EUR nuplovimo mokestis.