Autoservisas, automobilių dalys,

automobilių nuoma, techninė pagalba kelyje

Techninė pagalba kelyje 24/7: 

       

+370 614 66400      

Bendra informacija: 

       

+370 618 08300      

KĄ VERTA ŽINOTI PRIEŠ ĮSIGYJANT AUTOMOBILĮ


              Įsigyti geros būklės naudotą automobilį dažnai tampa dideliu iššūkiu. Iš pirmo žvilgsnio automobilis atrodo tvarkingas, be didelių defektų ir žadantis saugias bei ilgas keliones. Tačiau ne visada ir ne viskas taip gražu, kaip atrodo. Čia galite rasti keletą patarimų, kurie atkreips Jūsų dėmesį į detales ir leis Jums priimti geriausią sprendimą prieš įsigyjant automobilį.  Naudotas ar naujas automobilis – geras tas, kuris atitinka Jūsų poreikius. Vieni žmonės renkasi automobilį pagal techninius parametrus iš visos skelbimų pasiūlos. Kiti sukonkretina savo paieškas ir tiksliai žino kokios markės bei modelio turi būti jų automobilis, tuomet paieškos gali užtrukti šiek tiek ilgiau, kad išsirinkti automobilį techniškai tvarkingą, dailų išvaizda ir atitinkantį Jūsų viziją.  Žiūrėdami parduodamų automobilių skelbimus, nebijokite pasidomėti ir defektų turinčiais automobiliais. Būna automobilių, kurie turi išorinių pažeidimų, tačiau techniniai parametrai yra puikūs, būna ir atvirkščiai, kad automobilio išvaizda stulbinama, bet turi gedimų. Tokių automobilių kainos dažnai būna mažesnės, todėl nusipirkti automobilį su defektu ir jį susitvarkyti, kartais būna pigiau, nei pirkti tvarkingą automobilį. Peržiūrėjus begalę skelbimų ir radus išsvajotąjį automobilį, puolama skubiai skambinti pardavėjui, kada galima apžiūrėti automobilį. Užplūdusios džiugios emocijos, dažnai neleidžia pastebėti detalių, todėl, po paviršutiniškos apžiūros, nusipirkus automobilį galima nusivilti. Tad labai svarbu atminti, kad negalima vadovautis emocijomis ir daryti skubotų sprendimų. 

Atvykus apžiūrėti automobilio svarbiausia visą dėmesį sutelkti į automobilį ir kruopščiai jį apžiūrėti. Nesileiskite skubinami ir per daug kalbinami, kadangi tai blaškys Jūsų dėmesį. Nepamirškite atkreipti dėmesį į:

· Kėbulo defektus (rūdys, įbrėžimai, įlenkimai);

· Salono būklę;

· Padangų nusidėvėjimą, ar tolygiai padanga nusidėvėjusi, jei ne, gali būti netvarkinga pakaba;

· Skysčių lygius, ar netrūksta tepalo, aušinimo skysčio;

· Skydelyje degančias lemputes;

· Sklindančius pašalinius garsus iš automobilio.

Čia tik keletas svarbių dalykų, kurie gali atskleisti ir kitus automobilio gedimus. O kartais, automobilio defektų galima vizualiai net nepastebėti. Tad daugiau pasitikėjimo suteikia automobilio serviso knygelė, kurioje galima matyti kada ir kokie remontai buvo atliekami automobiliui. Tačiau reikia nusimanyti, ar remontai atliekami reguliariai, ar ne per dažnai remontuojami tie patys dalykai, atkreipti dėmesį kas kiek laiko atliekami remontai, kokia rida ir daug kitų dalykų, apie kuriuos žmonės nesusimąsto, o galbūt nežino.  Norėdami neapsigauti perkant automobilį, žmonės vis dažniau renkasi specialistų pagalbą automobilio apžiūrai. Specialistai žino automobilių silpnąsias vietas, naudojasi specialia įranga ir gali daugiau pamatyti nematomų dalykų. Tad, ar Jūsų svajonių automobilis yra tikra svajonė ir realybėje, mes galime padėti išsiaiškinti atlikdami automobilio apžiūrą. Automobilio apžiūra susideda iš:

· Dokumentų patikros;

· Salono vizualios patikros;

· Kėbulo vizualios patikros;

· Dažų, glaisto sluoksnio matavimo;

· Variklio patikros;

· Transmisijos patikros;

· Važiuoklės patikros;

· Stabdžių patikros;

· Ratų geometrijos patikros;

· Išmetimo sistemos patikros;

· Kompiuterinės diagnostikos;

· Vairavimo sistemos patikros;

· Elektronikos patikros;

· Kondicionieriaus patikros;

· Bandomojo važiavimo.

Įvertinus automobilio būklę ir numačius reikiamus atlikti remontus, liks tik Jūsų sprendimas, pirkti ar nepirkti. Nepamirškite, nebūna gerų ar blogų automobilių, viskas priklauso kaip automobilis buvo eksploatuojamas ir prižiūrimas. Prižiūrėkite ir Jūs savo automobilius, kad kelionės būtų saugios ir malonios ne tik Jums, bet ir būsimiems automobilio šeimininkams. Juk visiems norisi atsinaujinti, o atsinaujinus nenusivilti.